Gdzie sprawdzi się Knauf Extrafinish?

W dzisiejszych czasach idealnie równe ściany można osiągnąć tak naprawdę na bardzo wiele sposobów. Najpopularniejszym i najtańszym rozwiązaniem jest oczywiście wykorzystanie specjalnej masy szpachlowej Knauf Extrafinish, która w swojej klasie nie ma sobie równych.

Gdzie sprawdzi się Knauf Extrafinish?
Knauf Extrafinish to bardzo cienka warstwa wykończeniowa, którą wykonuje się nie tylko na ścianie otynkowanej, ale również na ścianie zabudowanej okładziną z płyt. Osoby, które chcą przygotować ścianę do pomalowania, powinny jak najszybciej skorzystać z dobrodziejstwa tego niesamowitego materiału. W dzisiejszych czasach masa szpachlowa znajduje bardzo szerokie zastosowanie nie tylko przy wykończaniu nowych budynków, ale również przy wielu pracach remontowych. Dzięki masie szpachlowej możemy szybko i tanio odnowić stare tynki i przywrócić mieszkaniu pierwotny blask.

Jakie zalety?
Największą zaletą masy szpachlowej Knauf Extrafinish jest to, że jest ona bardzo łatwa w obróbce i co najważniejsze pozwala uzyskać idealnie gładkie powierzchnie. Olbrzymią zaletą jest także uniwersalne zastosowanie. Masę szpachlową można wykorzystać na popularne w Polsce płyty G-K, tynki gipsowe, tynki cementowo wapienne i wiele innych gładzi. Knauf Extrafinish to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim na bardzo dużych powierzchniach. Warto wspomnieć również i o tym, że masę tą można nakładać nie tylko ręcznie, ale również maszynowo.