Jak ciekawie wykończyć nasze wnętrza?

Najprostszym i dużo niewymagającym sposobem na wykończenie ścian w naszym domu jest pomalowanie ich różnego rodzaju farbami.

Dzisiejsza propozycja farb na rynku jest bardzo różnoraka i daje ogromne możliwości do wykonania ciekawych i oryginalnych aranżacji.

FARBY ŚCIENNE

Bardzo ciekawą propozycją wykończenia wnętrz jest farba magnetyczna cena jej jest co prawda trochę wysoka ale efekty końcowe mogą zwalić z nóg. Farba ta jest koloru czarnego lub szarego, ale można ją pokolorować zwykłą farbą ścienną. Przyciąganie  ściany pomalowanej farbą magnetyczną jest bardzo duże a inwencja twórcza i kreatywność może z takiej ściany stworzyć niesamowicie ciekawą i oryginalną powierzchnię.

 

DREWNO NA ŚCIANACH

 

Drewno na ścianach wciąż nie wychodzi z mody. Modne są boazerie oraz panele ścienne. Drewno na ściany, sprzedawane w sklepach ma różne struktury i różne kolory. Ten rodzaj propozycji wykończeniowej znacznie ociepla wnętrza i nadaje im specyficzny charakter.

 

TAPETY

 

Ciekawą propozycją wykończeniową są tapety, bardzo popularne są fototapety i tapety z trójwymiarowym wzorem. Ten przykład dekoracji ścian bardzo dobrze pasuje do mieszkań o małym metrażu, ponieważ dzięki trójwymiarowości znacznie powiększa się dana przestrzeń.

 

SUROWE ŚCIANY

 

Mieszkania duże, wnętrza domów można udekorować surową cegłą na ścianach. Surowe wnętrza mają swój styl i coraz bardziej są popularne zwłaszcza w dużych pomieszczeniach.